Kancelarie prawne
Poradniki video

StartStop - idealne narzędzie dla kancelarii

System StartStop to doskonała alternatywa dla tradycyjnego kalendarza. Ułatwia organizację pracy i poprawia komunikację w kancelarii.

Bez kilkunastu maili, lub rozmów przydzielimy pracownikom zadania ze wszystkimi istotnymi informacjami, które zawsze będą pod ręką.

Osoby odpowiedzialne za czynności wykonywane w kancelarii będą mogły w każdej chwili sprawdzić nad czym pracują współpracownicy.

Zarządzanie zadaniami

Zarządzanie zadaniami to istota systemu StartStop. Zadania w zależności od statusu są umieszczane na 3 listach: do realizacji, w realizacji oraz zakończone. Managerowie mogą przydzielać zadania swoim pracownikom, a także mieć stały wgląd w ich listy zadań.

Kontrola stanu realizacji

Nawał obowiązku w kancelarii, nie zawsze pozwala na właściwą weryfikację i kontrolę stanu wykonanych przez współpracowników i aplikantów czynności. Korzystając z naszego narzędzia osoby odpowiedzialne za zarządzanie zadaniami w kancelarii, będą mogły w każdej chwili skontrolować, które zadania są aktualnie realizowane, które są do wykonania, a które zostały zakończone.

Załączniki i baza plików

StartStop pozwala na dodawanie załączników do zadań oraz tworzenia w systemie własnej bazy plików. Dzięki temu łatwiej i szybciej może znaleźć potrzebne pisma i umowy.

Powiadomienia mailowe i SMS-owe

Powiadomienia w systemie StartStop przypominają nam o terminach realizacji zadania. Mogą mieć formę mailową lub SMS-ową.

Pola dodatkowe

StartStop jako elastyczny system umożliwia użytkownikom dodawanie własnych pól dodatkowych.