Dołącz do nas
Stanowisko: Specjalista ds. wdrożeń i obsługi klienta

Chcesz zdobyć unikalne umiejętności? Dołącz do nas!

Firma StartStop świadczy kompleksowe usługi i rozwiązania z zakresu zarządzania czasem w przedsiębiorstwie.

Prowadzimy szkolenia, audyty, a także wdrożenia systemu do zarządzania zadaniami i organizacji czasu pracy. Pomagamy i uczymy jak zoptymalizować wykorzystanie zasobu jakim jest czas w przedsiębiorstwie. Współpracujemy zarówno z firmami z sektora MŚP jak i korporacjami. Nasi klienci reprezentują różne sektory gospodarki od finansów przez usługi IT po zakłady produkcyjne.

Sukcesywny rozwój firmy oraz planowane na szeroką skalę kampanie marketingowe wymagają od nas poszerzenia zespołu o osoby zajmujące się obsługą oraz wsparciem wdrożeniowym pozyskanych leadów sprzedażowych.

Pracując z nami zyskasz unikalną, managerską wiedzę, niezbędną w operacyjnym zarządzaniu firmą.

Jeśli jesteś gotowy na zdobycie nowych doświadczeń i otwarty na wyzwania prześlij swoje CV na adres praca@startstop.pl

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Doskonała organizacja pracy
  • Znajomość podstawowych metod i technik zarządzania czasem
  • Gotowość do nauki i rozwoju w nowych dziedzinach wiedzy
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność / łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Prawo jazdy kat B
  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji zdalnych
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B

Opis stanowiska

  • Przeprowadzenie procesu sprzedażowego dla leadów pozyskanych organicznie lub w wyniku kampanii informacyjnych
  • Przeprowadzanie analizy potrzeb biznesowych Klienta
  • Przygotowywanie ofert ogólnych lub dedykowanych
  • Przygotowywanie kont testowych oraz demonstracyjnych
  • Przeprowadzanie zdalnych prezentacji systemu
  • Wspieranie pozyskanych Klientów w procesie wdrożenia oraz konfiguracji systemu
  • Budowanie pozytywnych relacji biznesowych z Klientami
Zapraszamy
do współpracy

Mile widziane

  • Zainteresowania związane z nowymi technologiami
  • Doświadczenie w zakresie systemów IT skierowanych do sektora biznesowego

Oferujemy

  • Szkolenia wewnętrzne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, powiązane z osiąganymi rezultatami. (Podstawa plus premia za każdy, pozytywnie zakończony proces sprzedażowy)
  • Umowę o pracę
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole przy realizacji ciekawego projektu

CV prosimy wysyłać na adres: praca@startstop.pl