Dołącz do nas
Stanowisko: Opiekun klienta biznesowego

Firma StartStop.pl Sp. z o.o. jest producentem i głównym dystrybutorem oprogramowania biznesowego skierowanego do małych i średnich przedsiębiorstw. System StartStop służy do zarządzania zadaniami zespołu oraz rejestracji czasu ich trwania. Konsekwentnie prowadzone działania sprzedażowe oraz marketingowe skutkują pozyskiwaniem kolejnych klientów oraz wzrostem świadomości marki produktu oraz firmy wśród potencjalnych odbiorców.

Sukcesywny rozwój firmy oraz planowane na szeroką skalę kampanie marketingowe wymagają od nas poszerzenia zespołu o osoby zajmujące się obsługą oraz wsparciem wdrożeniowym pozyskanych leadów sprzedażowych. Jeżeli ciekawi Cię rozwój nowych rozwiązań informatycznych wspierających klienta biznesowego i poniższy opis stanowiska pracy odpowiada Twoim oczekiwaniom prześlij swoje CV na adres praca@startstop.pl

Opis stanowiska

  • Przeprowadzenie procesu sprzedażowego dla leadów pozyskanych organicznie lub w wyniku kampanii informacyjnych.
  • Budowa bazy Klientów na podstawie bazy leadów sprzedażowych ( kontakt telefoniczny lub mailowy).
  • Przygotowywanie ofert ogólnych lub dedykowanych.
  • Przygotowywanie kont testowych oraz demonstracyjnych.
  • Przeprowadzanie zdalnych prezentacji systemu
  • Wspieranie pozyskanych Klientów w procesie wdrożenia oraz konfiguracji systemu.
  • Budowanie pozytywnych relacji biznesowych z Klientami.
Zapraszamy
do współpracy

Oferujemy

  • Szkolenia wewnętrzne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, powiązane z osiąganymi rezultatami. (Podstawa plus premia za każdy, pozytywnie zakończony proces sprzedażowy)
  • Umowę o pracę
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole przy realizacji ciekawego projektu

Wymagania

  • Zainteresowania związane z nowymi technologiami
  • Doświadczenia w sprzedaży B2B
  • Umiejętności z zakresu prowadzenia prezentacji online produktów i usług
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie systemów IT skierowanych do sektora biznesowego
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz otwartość na nowe wyzwania

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z póżn. zm.)