Idea StartStop?

Czas to pieniądz, jego lepsza organizacja to większe zyski!

StartStop zrodził się z przekonania, że organizacja czasu pełni w naszym życiu bardzo ważną rolę. Zastanów się, ile razy w ciągu ostatniego miesiąca miałaś lub miałeś poczucie straconego czasu. Nie da się efektywnie zarządzać firmą, nie optymalizując jednocześnie systemu pracy pod tym kątem.

Tracąc czas, tracimy przede wszystkim pieniądze!

Odpowiadając na istniejące potrzeby, stworzyliśmy bardzo intuicyjne narzędzie, które pozwoli usprawnić działania w Twojej firmie oraz uzyskać dodatkowe przychody wydajniej zarządzając posiadanymi zasobami.

Pozwól nam zmienić Twoje życie.

Jeśli dasz nam szansę i przez miesiąc za darmo przetestujesz StartStopa, możemy obiecać, że bardzo szybko zobaczysz wymierne rezultaty. StartStop nie tylko ułatwi Twoją pracę, ale pozwoli nabyć lub udoskonalić bardzo pożądane w dzisiejszych czasach cechy, takie jak konsekwencja, zorganizowanie, czy efektywność.

Poznasz odpowiedzi na wiele kluczowych pytań.

Jak zaplanować swoje działania w sposób łatwy, lekki i przyjemny?

Jak zarobić więcej?

Jak wspierać efektywne zarządzanie zadaniami?

Jaki wpływ na przychody ma organizacja czasu?

Ile trwają poszczególne czynności?

My już przetestowaliśmy, teraz kolej na Ciebie!

Czym jest?

StartStop jest aplikacją webową, oferowaną m.in. w wersji SaaS posiadającą typowe cechy oprogramowania uruchamianego w przeglądarkach, takie jak: łatwość obsługi, czy prostota interfejsu. Użytkownicy, bez specjalistycznych szkoleń mogą tuż po zalogowaniu przystąpić do pracy.

Po założeniu konta w wersji webowej użytkownik może skorzystać z dostępnej na platformach iOS oraz Android wersji mobilnej systemu StartStop.

Dlaczego warto go wypróbować?

Aby jak najmniej obciążać użytkowników wystarczą jedynie dwa kliknięcia – Start i Stop. Dzięki temu uzyskamy informacje o czasie trwania mierzonej czynności oraz dokonamy rzetelnego rozliczenia tak z kontrahentem, jak i pracownikiem.

StarStop jako nowoczesna metoda zarządzania czasem, usprawni rozliczenia z kontrahentami, uporządkuje firmę, ułatwi komunikację w zespole dzięki narzędziom do przydzielania zadań, pozwoli na bieżąco kontrolować stopień realizacji projektów. Po 30 dniach stanie się dla Ciebie jasne jak wielki wpływ na sprawne zarządzanie organizacją oraz jej zasobami ma organizacja czasu.

Dla kogo?

StartStop jest adresowany szczególnie do wszystkich, którzy cenią i szanują swój czas. Jeśli odnosisz wrażenie, że zadania zajmują w rzeczywistości więcej czasu niż wynikałoby to z rozliczenia z klientem czy systemu ewidencji czasu pracy, to warto przyjrzeć się nowoczesnym rozwiązaniom pozwalającym zewidencjonować cały nakład czasu poświęcanego na wykonanie zadania. StartStop jest właśnie tym narzędziem, którego dotychczas brakowało w Twojej firmie.

Nad czym pracują Twoi pracownicy? Pomoc telefoniczna zajmuje Tobie i Twoim podwładnym zbyt dużo czasu? Potrzebujesz ewidencjonować czas pracy poświęcony poszczególnym klientom? A może potrzebujesz informacji ile czasu pracują dla Ciebie zewnętrzni wykonawcy? System StartStop pozwoli zapanować nad tymi aspektami.

Jak możesz wykorzystać StartStop w:

W wirze pracy w agencjach reklamowych potrzebny jest system, który zwiększy efektywność wykonywanych zadań. Twój zespół pracuje intensywnie, ale bardzo chaotycznie? Nie wiesz co, kiedy i dla kogo jest wykonywane?

Pozwól nam uporządkować Twoją firmę. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważny jest czas w reklamie i marketingu. StartStopie zoptymalizuje system pracy pod tym kątem, co pozwoli Ci zapanować nad zespołem oraz poprawić komunikację. Najważniejsza jednak jest pewność, że oferowane przez Twoją firmę usługi zostały wykonane z najwyższą starannością i w zdecydowanie krótszym okresie czasu.

Aby jak najmniej obciążać użytkowników dodatkowymi czynnościami do rejestracji zadania wystarczą jedynie dwa kliknięcia – Start i Stop. To wystarczy aby uzyskać informacje o czasie trwania mierzonej czynności oraz dokonać rzetelnego rozliczenia czasu tak z kontrahentem, jak również z pracownikiem.

CZYTAJ WIĘCEJ

System StartStop pozwala na absorbowanie jak najmniejszej uwagi użytkownika, ponieważ wystarczy jedno kliknięcie by rozpocząć nową czynność. Rozliczanie się ze swoim klientem na podstawie umowy abonamentowej, serwisowej lub innej, wygenerowanie raportu z okresu rozliczeniowego, czy zestawienia wykonanych pracy jeszcze nigdy nie było tak proste.

Aktualnie większość prac serwisowych w IT wykonywanych jest zdalnie, dlatego rzetelna rejestracja, często krótkich interakcji z klientami jest kluczowa dla firmy. Dzięki kompletnej ewidencji czasu poświęconego na poszczególne zadania możemy precyzyjnie rozliczyć się z naszymi klientami oraz pracownikami.

CZYTAJ WIĘCEJ

StartStop umożliwia rejestrację obecnych zadań oraz planowanie przyszłych realizowanych cyklicznie, lub jednorazowo.

Firmy konsultingowe pracując nad projektami dla różnych kontrahentów, bardzo rzadko są w stanie rzetelnie określić czas jaki poświęcą na ich wykonanie. Co za tym idzie, kwoty widniejące na podpisanych umowach nie zawsze są adekwatne do ilości pracy i czasu włożonych w ich realizację.

Dzięki analizie danych wygenerowanych z systemu StartStop jesteś w stanie sprawdzić rentowność podpisanych umów, co w przyszłości pozwoli Ci roztropniej dokonywać wycen usług wykonywanych przez Twoją firmę.

Dzięki narzędziom do przydzielania i kontroli postępu prac nad zadaniami, poprawisz komunikację w zespole oraz efektywniej wykorzystasz zasoby zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne pracujące w modelu outsourcing.

Start Stop jest idealnym rozwiązaniem dla kancelarii prawnej szukającej sposobu na efektywniejsze zarządzanie firmą, danymi oraz zasobami.

W ramach systemu przekazujemy narzędzia znacząco ułatwiające kierowanie pracownikami. Prosty moduł przydzielania zadań pozwoli kontrolować pracę nad przekazanymi sprawami i znacząco poprawi komunikację w firmie.

Dodatkowe funkcjonalności takie jak bazy danych klientów, kalendarz spotkań, a także możliwość przygotowania raportów dla klientów, pozwolą zoptymalizować system pracy oraz podnieść jakość oferowanych usług.

Pilnowanie terminów i przygotowywanie sprawozdań dla klientów nigdy nie były tak proste!

StartStop pozwala na ewidencję dowolnych czynności służbowych wykonywanych przez użytkowników w trakcie pracy. Manager ma możliwość tworzenia, administracji i monitorowania bieżących projektów. Przekłada się to na zwiększenie możliwości wykorzystania dostępnych zasobów, a co za tym idzie zwiększenie dochodów firmy.

Jeśli często zadajesz sobie pytanie jak określić czas realizacji projektu, jak wyrobić się z narzuconymi terminami, to StartStop jest dla Ciebie idealny. Przychody firmy są ściśle skorelowane z zarządzaniem czasem w poszczególnych projektach. StartStop pozwoli precyzyjnie zmierzyć czas ich realizacji, a przy tym nie obniżyć jakości wykonywanych usług.

Ważną funkcjonalnością StartStopa są moduły ułatwiające kierowanie zespołem. Manager może stworzyć zadania do realizacji, widoczne w systemie, a także śledzić postęp prac nad nimi.

Zespoły sprzedażowe to jednostki organizacyjne nastawione na efekty, które są ściśle skorelowane z przychodami. Efektywna organizacja czasu jest w tym przypadku bardzo ważna, a proste narzędzie do rejestrowania czynności służbowych, wręcz niezbędne.

Uzupełnienie wersji webowej, wersją mobilną StartStopa, pozwoli wszystkim osobom, pracującym poza biurem, w szybki i łatwy sposób zapisać realizowane zadania, a pod koniec dnia w kilka sekund stworzyć raport z wykonanej pracy.

Optymalizując system pracy, zyskujemy jednocześnie kontrolę nad realizowanymi zadaniami. W krótkim czasie jesteśmy w stanie zwiększyć sprzedaż, pozyskując nowych klientów, dla których do tej pory nie wystarczało nam czasu. Zarządzanie zadaniami i czasem mają ogromny wpływ na Twoje dochody.

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie: Jak zarobić więcej? StartStop jest rozwiązaniem dla Ciebie!

Freelancerom, często pracującym w tzw. Home Office, StartStop oferuje przede wszystkim narzędzie do organizacji czasu i samodyscypliny związanej z planowaniem zadań. Zarządzanie czasem w outsoursingu jest niezwykle istotne i skorelowane z dochodami.

Analiza danych wygenerowanych z systemu pozwoli w szybki sposób sprawdzić rentowność podpisanych umów, a tym samym, umożliwi zwiększenie zysków, przy obniżeniu ilości czasu poświęconego poszczególnym projektom i klientom.

Dodatkowe narzędzia takie jak kalendarz, listy zadań do realizacji, możliwość raportowania, bazy kontrahentów zwiększą efektywność dotychczasowego zarządzania i to w bardzo niskiej cenie.

Dzięki prostej rejestracji czasu poświęconego na wykonanie poszczególnych czynności możemy sprawdzić ile konkretnie poświęcamy go na obsługę księgową naszych klientów. Szablony zadań cyklicznych znacząco ułatwią nam realizację czynności wykonywanych okresowo np. co miesiąc.

Zyskujemy narzędzie ułatwiające nie tylko zarządzanie firmą, ale również jej pracownikami. StartStop daje nam możliwość przydzielania zadań oraz kontroli ich realizacji. Dodatkowo zgromadzone dane mogą służyć do analizy efektywności działań pracowników.

Potrzebujesz więcej informacji?

Wszystkie szczegóły dotyczące pierwszych kroków w systemie dostępne są w zakładce wsparcie. StartStop został wyposażony w niezbędne dla właściwego zarządzania przedsiębiorstwem funkcje takie jak lista zadań, kalendarz , time-tracker, bazy danych, raporty, czy moduł zarządzania zasobami i przydzielania im zadań.

Wiesz już ile czasu i pieniędzy
możesz zaoszczędzić?