Pracuj bezterminowo na bezpłatnej wersji programu StartStop.pl.

StartStop jest odpowiedzią na ciągle pogłębiający się problem organizacji czasu. Podstawowym zadaniem naszego systemu jest poprawa efektywności pracy poprzez lepsze zarządzanie czasem i zadaniami. Wchodząc w kolejny etap rozwoju, chcielibyśmy dowiedzieć się bezpośrednio od użytkowników co jeszcze moglibyśmy udoskonalić aby lepiej realizować nasz cel.

Coraz szersza grupa użytkowników.

Nasza aplikacja początkowo była skierowana do odbiorców biznesowych.

Wraz z wprowadzeniem najnowszych funkcjonalności dojrzeliśmy do tego, żeby podzielić się nią z szerszym gronem. Chcąc dotrzeć do startupów, freelancerów, studentów, a nawet uczniów, udostępniliśmy bezterminowo StartStopa w wersji BEZPŁATNEJ

Zależy nam na ciągłym rozwoju naszej aplikacji, w związku z czym, wszystkich, którzy zdecydują się podzielić swoimi spostrzeżeniami nt. StartStop, wypełnią naszą ankietę, prześlą uwagi i pomysły, nagrodzimy dostępem do funkcjonalności przypisanych wersji BUSINESS.

Kilka słów o macierzy Eisenhowera i zarządzaniu priorytetami.

Macierz priorytetów ułatwi podjęcie decyzji, którymi zadaniami musimy zająć się od razu, a które możemy odłożyć na później, lub przekazać innym.

Zarządzanie projektami, pozwoli nam najdokładniej stworzyć „drzewo” zadań do zrealizowania. Rozkładając je na czynniki pierwsze, będziemy widzieli postępy pracy, co wpłynie na nasze dobre samopoczucie.

Podsumowując, oddajemy wam produkt, który uważamy za gotowy na spotkanie z szerszą „publicznością”.

Jesteśmy otwarci na zmiany i sugestie.

Wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w Programie Testowym StartStopa, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego do końca 30 września 2016 roku. W mailu zwrotnym przekażemy szczegółowe informacje.

Imię*

Nazwisko*

Firma

E-mail*

Treść